Všechny recenze piv
< recenzce předchozího měsíce
recenzce dalšího měsíce >
Na návštěvě u Andrejky na mne čekaly tři pivka z tohoto pivovaru. Jen jedno je na AP a můžu jej hodnotit.
Barva je světle zlatá, čirá. Pěny je opravdu hodně a chvíli jsem si musel počkat, než jsem se dopracoval k prvnímu doušku.
Vůně není moc výrazná. Skoro vůbec nejde cítit.
Co se chutě týče tak na první doušek se pije velmi dobře. Není to moc výrazné pivo, má plnou chuť, vyšší říz a celkem krásné chmelené tělo. Hořkost spíše není, než je.
Celkově toto pivo hodnotím jako do Re pitelny ležák, ale nic, co bych vyhledával znovu. Neurazí ani nenadchne.
< recenzce předchozího měsíce
recenzce dalšího měsíce >